Cruisecalls

Discover the

CRUISE SHIPS

Scheduled for Zeebrugge

Onder voorbehoud van wijzigingen.

Subject to change.

Kolom2 Date Ship Cruise Line Arrival Departure Sailing to...
Wed 2/05/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Thu 3/05/2018 Serenade of the Seas Royal Caribbean International 10:00 18:00 Rotterdam
Sun 6/05/2018 Saga Sapphire Saga Cruises 9:00 18:00 Ijmuiden
Mon 7/05/2018 ms Zuiderdam Holland America Line 10:00 19:00 Amsterdam
Tue 8/05/2018 Mein Schiff 4 TUI Kreuzfahrten 8:00 18:00 Bremerhaven
Wed 9/05/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 12/05/2018 Britannia P&O Cruises Southampton
Sat 12/05/2018 ms Koningsdam Holland America Line 8:00 17:00 Amsterdam
Mon 14/05/2018 Costa Mediterranea Costa Cruises 9:00 20:00 Dover
Wed 16/05/2018 Marella Discovery Marella Cruises 9:00 18:00 Le Havre
Wed 16/05/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Thu 17/05/2018 Aurora P&O Cruises Guernsey
Mon 21/05/2018 Costa Mediterranea Costa Cruises 9:00 20:00 Dover
Wed 23/05/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Fri 25/05/2018 Mein Schiff 5  TUI Kreuzfahrten 8:00 18:00 Amsterdam
Sat 26/05/2018 Ventura P&O Cruises Southampton
Sun 27/05/2018 Sapphira Princess Princess Cruises 8:00 18:00 Copenhagen
Mon 28/05/2018 Mein Schiff 3 TUI Kreuzfahrten 8:00 18:00 Amsterdam
Mon 28/05/2018 Costa Mediterranea Costa Cruises 9:00 20:00 Dover
Wed 30/05/2018 ms Prinsendam Holland America Line 10:00 23:00 Vlissingen
Wed 30/05/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 2/06/2018 Navigator of the Seas Royal Caribbean International 7:00 16:00 Southampton
Sun 3/06/2018 Sapphira Princess Princess Cruises 8:00 18:00 Copenhagen
Mon 4/06/2018 Costa Mediterranea Costa Cruises 9:00 20:00 Southampton
Wed 6/06/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Thu 7/06/2018 Seabourn Ovation Seabourn 8:00 23:00 Vlissingen
Sun 10/06/2018 Celebrity Silhouette Celebrity Cruises 7:00 15:00 Copenhagen
Wed 13/06/2018 Seven Seas Explorer Regent Seven Seas Cruises 8:00 18:00 Amsterdam
Wed 13/06/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 17/06/2018 ms Zuiderdam Holland America Line 8:00 17:00 Le Havre
Wed 20/06/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 24/06/2018 Celebrity Silhouette Celebrity Cruises 7:00 15:00 Copenhagen
Tue 26/06/2018 Viking Star Viking Ocean Cruises Amsterdam
Wed 27/06/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 1/07/2018 Aurora P&O Cruises Amsterdam
Wed 4/07/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 8/07/2018 Celebrity Silhouette Celebrity Cruises 7:00 15:00 Copenhagen
Sun 8/07/2018 Sapphira Princess Princess Cruises 8:00 18:00 Copenhagen
Tue 10/07/2018 Azamara Journey Azamara Club Cruises 8:00 17:00 Southampton
Wed 11/07/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Thu 12/07/2018 Seven Seas Explorer Regent Seven Seas Cruises 9:00 18:00 Le Havre
Fri 13/07/2018 Marina Oceania Cruises 8:00 18:00 Amsterdam
Sat 14/07/2018 Celebrity Eclipse Celebrity Cruises 7:00 15:00 Cobh/Cork
Tue 17/07/2018 Seven Seas Explorer Regent Seven Seas Cruises 8:00 18:00 Amsterdam
Wed 18/07/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 21/07/2018 Oriana P&O Cruises Guernsey
Sun 22/07/2018 Celebrity Silhouette Celebrity Cruises 7:00 15:00 Copenhagen
Wed 25/07/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 28/07/2018 Crystal Serenity Crystal Cruises 8:00 19:00 Dover
Wed 1/08/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 5/08/2018 Celebrity Silhouette Celebrity Cruises 7:00 15:00 Copenhagen
Wed 8/08/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 12/08/2018 Oriana P&O Cruises Southampton
Wed 15/08/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 18/08/2018 Mein Schiff 3 TUI Kreuzfahrten 8:00 18:00 Amsterdam
Tue 21/08/2018 Mein Schiff 5  TUI Kreuzfahrten 7:00 17:00 Le Havre
Wed 22/08/2018 Seven Seas Navigator Regent Seven Seas Cruises 7:00 17:00 Nantes
Wed 22/08/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 26/08/2018 Independence of the Seas Royal Caribbean International 7:00 16:00 Le Havre
Wed 29/08/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Thu 30/08/2018 Mein Schiff 1 TUI Kreuzfahrten 7:00 17:00 Le Havre
Thu 30/08/2018 Independence of the Seas Royal Caribbean International 7:00 16:00 Southampton
Fri 31/08/2018 Celebrity Eclipse Celebrity Cruises 7:00 16:00 Le Havre
Sat 1/09/2018 Navigator of the Seas Royal Caribbean International 7:00 16:00 Southampton
Sun 2/09/2018 Sapphira Princess Princess Cruises 8:00 18:00 Copenhagen
Mon 3/09/2018 Marella Discovery Marella Cruises 8:00 18:00 Southampton
Wed 5/09/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 9/09/2018 Sapphira Princess Princess Cruises 8:00 18:00 Copenhagen
Tue 11/09/2018 MSC Preziosa MSC Cruises 8:00 17:00 Southampton
Wed 12/09/2018 Artania  Phoenix Reisen Cruises 10:00 18:00 Amsterdam
Wed 12/09/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Thu 13/09/2018 Nautica Oceania Cruises 8:00 18:00 Southampton
Thu 13/09/2018 Mein Schiff 4 TUI Kreuzfahrten 8:00 18:00 Amsterdam
Fri 14/09/2018 Seven Seas Explorer Regent Seven Seas Cruises 8:00 18:00 Southampton
Sat 15/09/2018 Aurora P&O Cruises Southampton
Wed 19/09/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Tue 25/09/2018 Marella Discovery Marella Cruises 8:00 16:00 Southampton
Wed 26/09/2018 MSC Magnifica MSC Cruises 9:00 19:00 Amsterdam
Wed 26/09/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 29/09/2018 Azura P&O Cruises Southampton
Mon 1/10/2018 Marella Discovery Marella Cruises 8:00 17:00 Le Havre
Wed 3/10/2018 MSC Magnifica MSC Cruises 9:00 19:00 Amsterdam
Wed 3/10/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 7/10/2018 Ventura P&O Cruises Southampton
Wed 10/10/2018 MSC Magnifica MSC Cruises 9:00 19:00 Amsterdam
Wed 10/10/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Wed 10/10/2018 Viking Sun Viking Ocean Cruises Le Havre
Thu 11/10/2018 Aurora P&O Cruises Amsterdam
Sat 13/10/2018 Navigator of the Seas Royal Caribbean International Southampton
Wed 17/10/2018 MSC Magnifica MSC Cruises 9:00 19:00 Amsterdam
Wed 17/10/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Mon 22/10/2018 Independence of the Seas Royal Caribbean International 7:00 16:00 Cherbourg
Wed 24/10/2018 AIDAperla AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Fri 26/10/2018 Independence of the Seas Royal Caribbean International 7:00 16:00 Le Havre
Sun 28/10/2018 Ventura P&O Cruises Southampton
Sat 3/11/2018 Queen Mary 2 Cunard Line Southampton
Wed 7/11/2018 AIDAmar AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sat 10/11/2018 Saga Sapphire Saga Cruises 9:00 17:00 Amsterdam
Sun 11/11/2018 Ventura P&O Cruises Southampton
Wed 14/11/2018 AIDAmar AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 18/11/2018 Arcadia P&O Cruises Amsterdam
Wed 21/11/2018 AIDAmar AIDA Cruises 10:00 19:00 Rotterdam
Sun 25/11/2018 Ventura P&O Cruises Southampton
Sat 1/12/2018 Queen Elizabeth Cunard Line Southampton
Sun 2/12/2018 Oceana P&O Cruises Southampton
Mon 3/12/2018 Saga Pearl II Saga Cruises 8:00 17:00 Portsmouth
Sat 8/12/2018 Arcadia P&O Cruises Southampton
Sun 16/12/2018 Queen Elizabeth Cunard Line Southampton
Sun 16/12/2018 Oceana P&O Cruises Southampton
Fri 28/12/2018 Aurora P&O Cruises Southampton
Sun 30/12/2018 Queen Elizabeth Cunard Line Amsterdam
Sun 30/12/2018 Aurora P&O Cruises Amsterdam

© www.cruiseschepeninzeebrugge.be - 2018 - All rights reserved.